İdrar Yolu Enfeksiyonu diğer adıyla Sistit ve Tedavisi

zayıflamak için

Kızların başının belası sistit ( idrar yolu enfeksiyonu )

Eğer yılda 1 oluyorsanız aslında çokta soru değil doğal yollarlada geçirebilirsiniz ama eğer benim gibi özellikle yazları yada belli dönemlerde kronikleşiyorsa ve hastada 1-2 kendini hissettiriyorsa artık doğal yollar kesmemeye başlıyor.

Özellikle yazın ıslak mayolardan yada denize girdikten sonra hemen mayonuzu değiştiremediğiniz zaman ağrılar başlıyorsa ve ne maydonazlu su içmek, buharına oturmak yada kiraz sapı çayı içmek ağrılarınızı dindirmiyorsa size tek önerim piyeloseptyl.

Bu zamana kadar Cipro’sundan Monurol‘üne kadar ağrım geçsin diye hepsini kullandım. Ama cipro ağrıyı  hemen geçirmiyor ne yazık ki. Monurol kullanmak içinde akşamı beklemeniz lazım ki içip daha sonrasında uyuyun ki tüm gece içinizde kalsın Monurol’lü su.

Ama genelde ağrısı o kadar sancılı oluyor ki ben bekleyemiyorum o kadar.

Piyeloseptyl kullanımında günde 4 defa içiyorsunuz ağrınıza göre 6 saat ara ile ve ağrınızı hemen geçiriyor. Ondan tek geçiyorum. Ama ilacı alırken yemekle beraber yada 1 bardak süt ile almanızı tavsiye ederim.

Sizde doktora gidecek kadar bekleyemiyorsanız ve ağrınızı hızlı geçirmek istiyorsanız tavsiye edebileceğim tek ilaç bu sistit için.

Şimdiden çok geçmiş olsun.

Reklam

İlk Yorumu Yapan Siz Olun..

Bir Cevap Yazın